התחדשות עירונית

גללו וגלו עוד
Urban hero

חברת ניצנים הוקמה במטרה ליצור שינוי בתחום חדשות העירונית, ניצנים מבצעת פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית, תמ”א 38

חברת ניצנים הוקמה במטרה ליצור שינוי בתחום ההתחדשות העירונית, ניצנים מבצעת פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית, תמ”א 38 על כל חוסנה הפיננסי של ניצנים מלווה כל אחד מהפרויקטים השונים של ניצנים עד להשלמתו ובמקביל מלווה בליווי בנקאי מלא, כך מובטח כספם של הרוכשים ורכושם של הדיירים, כפועל יוצא של הליווי הבנקאי מעניקה חברת ניצנים ערבויות בנקאיות כחלק בלתי נפרד מהסכמי החברה אל מול רוכשי הדירות.

ניצנים - בונים איכות חיים

הון אנושי
חשיבות עליונה במתן שירות אישי, מקצועי וזמין. בכל אחת ממחלקות החברה וכל אחד מעובדי החברה, זמין בכל עת למתן שירות ומענה לכל שאלה וסוגיה בכל תחום. אנו בונים בתים למשפחות, אנו מחויבים לכל אחד מבני המשפחה אש מתגוררים או יגורו בבתים שאנו בונים. אנחנו מבינים לעומק את הצרכים המיוחדים והמשתנים של כל אחד מלקוחותינו ומחויבים לעשות כל שביכולתנו ליצור תהליך נעים, בליווי רגיש ואדיב, לשירותכם.

מחויבות לשמור על מסורת של מצוינות
הצלחת חברת ניצנים לאורך השנים מעוגנת בתפישת המצוינות והמקצוענות של החברה. תפישה זו מכתיבה שיתופם של אנשי מקצוע מן השורה הראשונה בכל התחומים וכוללת אדריכלים, מהנדסים מנהלים מקצועיים ומנוסים, משפטנים מאותרים כלכלנים אנשי רכש ומיסוי כולם מן השורה הראשונה, כולם כאחד מעשירים את קבוצת ניצנים ולקוחותיה ומעניקים מניסיונם ומומחיותם רבת השנים להצלחה!

חוסן פיננסי
ניצנים מהחברות הוותיקות והחסונות בישראל, לקבוצה חוסן כלכלי, איתנות וחוסן מוכחות. החברה נהנית מלווי בנקאי מלא ושלם בכל אחד ואחד מהפרויקטים שהיא בונה. רכושם והשקעותיהם של כל אחד מבעלי הנכסי ורוכשי הדירות, מובטחים באופן מלא. כפועל יוצא מן האיתנות הפיננסית של ניצנים מספקת הקבוצה ערבויות בנקאיות מלאות להתחייבויותיה, הן על פי דין והן על פי ההסכמים.

Image Image
Image Image

תמ”א 38 – פינוי בינוי

בעבר, פינוי בינוי ותמ”א 38 היו מסלולים נפרדים שאין קשר ביניהם, אולם במסגרת התיקון השני לתמ”א 38 מתאפשר איחוד שני המסלולים, וכך ניתן לאשר פרויקט פינוי בינוי במסגרת תמ”א 38. בנוסף לכך, התיקון השני מקצר הליכים בירוקרטיים ומאפשר לועדות מקומיות לאשר פרויקט פינוי בינוי תמ”א 38 מבלי להזדקק להליכים הבירוקרטים המורכבים של שינוי תב”ע, הכרוכים בפרויקטים של פינוי בינוי במתכונתו הרגילה. כמו כן, במסגרת פרויקט פינוי בינוי תמ”א 38 ניתנות זכויות בנייה רבות יותר מאשר בפרויקט תמ”א 38 רגיל. פרויקטים של פינוי בינוי הם חלק מתכנית התחדשות עירונית שמטרתה לשפר את חזות העיר ואת התשתיות בשכונות ישנות ומוזנחות. במסגרת פינוי בינוי מתאפשרת הריסת בניינים רעועים בשכונות המיועדות לפינוי בינוי, ובניית בנייני דירות גדולים וחדישים יותר במקומם. הדיירים במבנים המיועדים לפינוי בינוי מקבלים דיור חלופי לתקופת הבנייה ודירות בבניינים החדשים שיקומו. היזם או הקבלן מקבל זכויות בנייה מיוחדות המאפשרות לו לבנות מספר גדול של דירות נוספות, שאותן יוכל לשווק לקהל הרחב. להבדיל מפרויקטים של תמ”א 38, פרויקטים של פינוי בינוי כרוכים בהליכים בירוקרטים ארוכים ובתשלום היטל השבחה על הפרויקט.

מה מאפשרת תכנית תמ”א 38

שיפור איכות החיים והשבחת ערך הנכס שלכם!
בעבר, פינוי בינוי ותמ”א 38 היו מסלולים נפרדים שאין קשר ביניהם, אולם במסגרת התיקון השני לתמ”א 38 מתאפשר איחוד שני המסלולים, וכך ניתן לאשר פרויקט פינוי בינוי במסגרת תמ”א 38. בנוסף לכך, התיקון השני מקצר הליכים בירוקרטיים ומאפשר לועדות מקומיות לאשר פרויקט פינוי בינוי תמ”א 38 מבלי להזדקק להליכים הבירוקרטים המורכבים של שינוי תב”ע, הכרוכים בפרויקטים של פינוי בינוי במתכונתו הרגילה. כמו כן, במסגרת פרויקט פינוי בינוי תמ”א 38 ניתנות זכויות בנייה רבות יותר מאשר בפרויקט תמ”א 38 רגיל.

תמריצים ובונוסים
המדינה מתגמלת את בעלי העניין בתמ”א 38 משני כיוונים: מצד הדיירים מחד ומצד הקבלנים מאידך: הדיירים – דיירי הבניין זוכים בשיפור משמעותי של הבניין ושל הדירות שבו כמו הוספת מעלית, שיפוץ הלובי או הוספתו ומקומות חנייה נוספים, וכמובן – הבניין שלהם מוגן בפני רעידות אדמה. היזמים/הקבלנים – אלה מתוגמלים באמצעות הטבות מס ומקבלים זכויות בנייה נוספות ליחידות דיור על גג הבניין. בנוסף לכך, הם זכאים לקיצור הליכים בירוקרטים, מה שמקצר את זמן העבודה על הפרויקט.